• למידע והזמנות צור קשר
  052-3868403  

  גרפולוגיה והנחיית סדנאות גיבוש

  מונה כניסות : 751950

  עדכונים אחרונים

    

  חוזרים לשיגרה גם אתם רוצים לשמוע על

  ההפעלות המדהימות לקיץ החם?   לדעת הכל על פי הכתב  !!!

  ניתוח כתב יד אישי ממוקד ישירות למייל או בשיחת זום/וואצאפ 
  במחיר מיוחד עד 48 שעות

  האירועים המדליקים של הקיץ!!!! 
  מסיבות רווקות,פעילות גיבוש,
  ימי הולדת וסדנאות
  במחירים מיוחדים
  לפרטים נוספים:
  052-3868403 מאיה
   
   
  1. דף הבית
  2. /
  3. ניתוח כתב יד בגרפולוגיה

  ניתוח כתב יד

  הידעתם ש על פי הגרפולוגיה חלק מהאנשים בפוטנציאל הם אינם אמינים או לא דוברים אמת, למען האמת הם עושים את זה על מנת לא לפגוע, לא לעבור גבול ולהיות אנשים בעלי טאקט, אנשים שמתחבבים על הסובבים אותם אבל יש להם מסיכה  על הפנים כדי להסתתר מאחורי האמת.

  כדי לקבוע מהי רמת אמינותו של הכותב ויושרו, עלינו לאבחן על פי ה- גרפולוגיה תכונות שונות שילמדו אותנו על רמת המוסריות שלו. ניתן ללמוד הרבה מאוד מ כתב היד על שליטתו העצמית של הכותב (שזה כל אחד מאיתנו), על ערכיו, עקרונותיו ושאיפותיו, על התנהגותו בחברה ויחסו לזולת. נראה אם הוא מסוגל להתמודד ולהתגבר על מצבים מורכבים, ואם הוא מסוגל לעמוד בפיתויים.

  בדיקת מהימנות של כתב יד תעשה באמצעות כל הכתב ,בדיקה גרפולוגית יסודית,  ניתוח כתב יד  של כל  הסימנים הגרפולוגיים והמאפיינים של הכתב.

  חשוב לציין באבחון כתב יד, סימנים גרפולוגים בודדים לא מספיקים בשביל לקבוע בצורה החלטית על יושרו או מהימנותו של הכותב. יש עוד פרמטרים וכלים גרפולוגים שעוזרים לקבלת אופיו ותכונותיו של הכותב כמו: ציור עץ , אותיות בגרפולוגיה ועוד 

  בספרות הגרפולוגית המקצועית מדברים על לפחות     14 סימנים   משמעותיים מתוך    28 סימנים גרפולוגים   לקביעת חוסר מהימנות, במאמר זה אגע רק בחלק מהם על פי כתב ידו של הכותב.  


  ניתוח כתב יד - 14 הסימנים החשובים ביותר


     
  הכנתי עבורכם 14 סימנים גרפולוגיים מהשכיחים ביותר בניתוח עצמי שבו תוכלו לגמרי בחינם לבדוק את עצמכם אם אתם מוצאים התאמה לאחד מהפרמטרים המופיעים למטה, לאיזה סוג של טיפוס אתם משתייכים, מה אומר כתב ידכם על אישיותכם בפענוח אישי לכתב ידכם:

  1. האיטיות  – כתב מאוד איטי ומאוד תקוע משמעו- ראיתי, שמעתי , קלטתי,חשבתי, עכשיו רגע אני מעבד, לאט לאט אני צריך לחשוב על זה.אני חושב ומסנן מה שאני אומר. אני חונק הבעה טבעית, נובע מביטחון עצמי מאוד נמוך.

  2.  כתב מהיר מאוד בלי מעצורים  - לא יודע לדחות סיפוקים, כשבא לו לקחת משהו הוא ייקח, כשבא לו להגיד משהו הוא יגיד, אין סייגים חברתיים.

  3.  כתיבה תמה  - הסתרה, אני מראה מה שאני חושב שאתם רוצים לראות, אני סוג של "ילד טוב ירושלים". יכול להראות גם על אנשים מאוד מרצים שזה נובע אצלם מחינוך קשה, אך גם יכול להעיד על אדם שמנסה להסתיר רגשי נחיתות.

  4.  חוסר סדירות מובהק – כותב שאין לו בכלל עקביות בכתב, לא בגודל, לא בצורה, לא בזווית, אדם שכל פעם משתנה, נותן הבטחה ושוכח כי הוא כבר נמצא במקום אחר., שינויים קיצויים הכתב יעידו על סערה פנימית ועל קושי לעמוד בלחצים פנימיים.

  5.  הזווית השמאלית  - הזווית הקלה והמשחררת ביותר היא הימנית, כשכותב יד ימין , משתמש בכתיבתו בזווית כתיבה שמאלית, הוא מפעיל המון בקרה ומסתיר את התחושות האמיתיות שלו מתוך מניעים רגשיים.

  6.  אות ראשונה  גדולה/מקושטת – הסתרה של ביטחון עצמי נמוך. או בעצם ביטחון עצמי לא אמיתי אלא רק רושם, משחק. זוהי כניסה בקול כדי להיות במרכז העיניינים ולהרשים.

  7.  השמטת אותיות או סיכול אותיות בכתב איטי בלבד  – מעיד על חוסר נוחות עם מה שהכותב כתב.

  8.  נקודות חסרות  - משמעות שנמצאות בכל מיני מקומות בדף(לא חולמים או ניקוד כלשהו), רואים כאילו שהיד נגעה בנייר והורמה – מעיד על רגשות אשם משהו מאוד מהוסס וחרד, הכותב חושם איך להוציא החוצה את העניין, לא יכול להתמודד עם זה.

  9.  קווי כיסוי  - קו שחוזר על קו אחר שנכתב באותה אות- מעיד על מצוקה, נשארים באותו המקום כי מפחדים ללכת אל הלא נודע, תקיעות.

  10.  אותיות תלויות  - לא נכתבות עד הסוף , לא נוגעות בשורה - מעיד על חוסר רצון או חוסר יכות להתחייב, התחמקות מאחריות.

  11.  כתב מקושט  - מעיד על הסתרה וחיפוש תשומת לב.

  12.  צורות חוטיות המקשות על הקריאה  - מעיד על ערמומיות, מניפולטיביות ,התחמקות מהתחייבות.

  13.   חוסר שוליים - מעיד על חוסר נימוס, התפרצויות, קושי להיצמד לגבול ולמסגרת.

  14.  אזור תחתון מפותח מאוד  - מעיד על חומרנות יתרה , חמדנות.


  ניתוח גרפולוגי מרכז בתוכו שלל סימנים וצירופים שרק גרפולוג מקצועי ומיומן יוכל לאמת 
  ולתת חוות דעת אמיתית ומדוייקת על אמינותו ויושרו של הכותב
  תהליך האבחון גרפולוגי לוקח עד 48 שעות או 2 ימי עבודה 
  לקבלת דו"ח גרפולוגי אישי, תעסוקתי ניתן ליצור קשר בהשארת פרטים - לחצו כאן  

  לביצוע בדיקה גרפולוגית 
  וניתוח כתב  אישית/תעסוקתית או התאמה זוגית    כנסו לקישור:  אבחון גרפולוגי  

    חשוב לזכור : "את העבר כבר לא נוכל לשנות, אך את העתיד כן!!!

  אבחון גרפולוגי ב 199 ש"ח בלבד

  ניתוח כתב יד אישי ישירות למייל,שיחת וידאו  או בשיחה טלפונית
  במחיר מיוחד (תשלום מראש באמצעות העברה  PayPal/ביט/PayBox )

  הגעתם לצומת דרכים בחיים? מה להחליט לעתיד הקרוב לגבי עבודה חדשה/תפקיד אחר/כישרון מבוזבז שטמון בכם/התאמה זוגית לפי האופי שלכם ובכלל איזה סוג של טיפוס אתם מבחינה אישית וחברתית?  מרגישים שהחיים שלכם קצת תקועים ורוצים לנסות כיוון חדש? או שבא לכם לעניק מתנה ייחודית ליום הולדת או אירוע לאדם מיוחד?

  עכשיו זה פשוט ומהיר במחיר משתלם במיוחד ללא צורך בבהכנה מראש או הגעה פיזית עקב המצב  ( מספר איבחונים מוגבל לחודש  הקרוב בלבד)  


  ניתוח כתב ב 5 שלבים בלבד? 

  1. כתיבה ספונטנית, מספר שורות (לפחות 5) בעט רגיל-כדורי ובדף חלק בלבד על משטח נוח וקשיח כגון שולחן וכדומה.

  2. חתימה אישית בסיום הכתיבה. 

  3. הוספת פרטים כגון מין,גיל, היד הכותבת ולציין האם ישנה מיגבלה פיזית כגון הרכבת משקפיים וכו'.

  4. שליחת כתב היד למייל    maya_harel@hotmail.com   אפשרי גם באמצעות צילום ברור באור יום של הכתב בסלולר.  

  5. עכשיו במחיר  ייחודי אבחון גרפולוגי  ש"ח בלחיצה על האייקון  


  תהליך  האבחון גרפולוגי-אישי תוך 24 עד 48 שעות   


  שי עגנון כתב יד

  כתב יד של שי עגנון 


  ציור העץ ב ניתוח גרפולוגי

  דוגמא ציור של עץ משפחה

  ציור של עץ על פי הגרפולוגיה

  ציור של עץ לדוגמא 

  מה זה מבחן העץ ?  מבחן העץ (ציור עץ בגרפולוגיה) - אחד הפרמטרים החשובים ובעלי משמעות כדי לאבחן את אישיות המצייר או הכותב, בשלב המבחן הגרפולוגי והניתוח  אלו הסימנים העיקריים שבודק הגרפולוג בציור עץ: 

  1. מיקום העץ בדף - איפה נמצא דימויו העצמי והביטחון האישי של המצייר כלפי החברה.( לדוגמא: ציור עץ שמתפרס על כל הדף מראה על ביטחון עצמי גבוה ושליטה) 

  2. השורשים של העץ - מסמלים על יציבותו של האדם, זיקה למשפחה ולחברה, הרבה שורשים כלומר הרבה כוחות לא מודעים או בסיס חזק ודחף וניסיון להרשים. 

  3. ציור ענפים של עץ - מסמלים על  התקשורת של האדם עם הסביבה, ענפים  יציבים שפורצים החוצה על שטח גדול של הדף מסמלים על אדם חברותי מאוד, פתוח שרוצה לצמוח, להצליח ולהשתלב, לעומת זאת ענפים שמוטים מעידים על חוסר ביטחון ומוטיבציה להתפתח, אולי דיכאון או משהו שסוחבים מהעבר וכו'. ענפים מתפתלים ללא פרופורציה יכולים להעיד על אנשים לחוצים ובעלי סערות פנימיות ומזג סוער, לעומת זאת ענפים ישרים ופרופורציונליים מעידים על אדם רגוע ושליו.  


  טואול - בניית אתרים