• למידע והזמנות צור קשר
  052-3868403  

  גרפולוגיה והנחיית סדנאות גיבוש

  מונה כניסות : 751989

  עדכונים אחרונים

    

  חוזרים לשיגרה גם אתם רוצים לשמוע על

  ההפעלות המדהימות לקיץ החם?   לדעת הכל על פי הכתב  !!!

  ניתוח כתב יד אישי ממוקד ישירות למייל או בשיחת זום/וואצאפ 
  במחיר מיוחד עד 48 שעות

  האירועים המדליקים של הקיץ!!!! 
  מסיבות רווקות,פעילות גיבוש,
  ימי הולדת וסדנאות
  במחירים מיוחדים
  לפרטים נוספים:
  052-3868403 מאיה
   
   
  1. דף הבית
  2. /
  3. ערבי גיבוש
  4. /
  5. ערבי גיבוש למורים המלצות

  ערב גיבוש למורים-המלצות  


  שנת הלימודים כבר החלה , עברנו את החופש הגדול ועברנו את חגי תשרי ועכשיו חוזרים לשגרה , לימי הלימודים הארוכים, לכיתות, תלמידים, צוות מורים, לשיעורים , למבחנים , וכמובן לחדר המורים.

  חוזרת השגרה של הישיבות והשתלמויות . שגרה זה רע?  לא תמיד. שגרה יכולה להיות טובה ומעניקה ביטחון. אך לצערנו לשגרת המורים בבית הספר ישנה גם שגרה של לחץ. לחץ להספיק את החומר, לחץ לעמוד ביעדי מערכת החינוך , לחץ להעביר בכל זאת ערכים לתלמידים ועוד ועוד. על מנת ליצור הפוגה מהלחץ הזה, להטעין מצברים , לנוח, לצאת מהשגרה ולמנוע שחיקה , ישנן אפשרויות שונות שוועד המורים יכול להביא לחדר המורים בצורת פעילות שונה ומיוחדת ולא שגרתית. פעילות לחדר מורים. משהו שיעשה פינוק משחרר ליום לימודים עמוס ומעייף. פעילויות לחדר המורים בצורת סדנאות מעניינות , הרצאות למורים ,  ערבי גיבוש למורים , או יום כייף למורים.  הפעלה למורים
  הפעלה למורים  רעיונות לערבי גיבוש למורים

  יום גיבוש בחדר המורים  – יום  גרפולוגיה  חוויתי מגבש ומעורר. בעזרת כתבי היד ,הציורים והחתימות של המורים נגלה מי מהמורים הוא המנהיג שכדאי שיוביל את מערכת החינוך , למי כדאי לעשות הסבה ממקצוע ההוראה, מי כל היום מפנז וחולם בהקיץ, על מי לסמוך ממי להיזהר ומי על כוחוו שומר? הכל הכל כתוב , וחתום בידי הגרפולוגית.


  מסיבת פרידה –  כאשר מישהו מצוות המורים עוזב אם זה לפנסיה, עובר מקום מגורים או סתם החליט לשנות כיוון בחיים, לא ניתן לו ללכת בלי ערב גיבוש שיראה לו את הערכתנו ואת הוקרתנו על פעילותו בצוות המורים.  בערב פרידה נכתוב כולנו כמה מילות פרידה מרגשות וברכות הצלחה לדרך צלחה, נראה מי מצוות המורים קשה לו עם פרידות ומי יכול לקחת את זה בקלות ולהמשיך הלאה, נראה מי מקנא בעוזב ואולי בתוכו חושב גם הוא לעזוב ומי נולד להיות מורה וזה הוא בכל מאודו.  נבדוק את החברות, מי חבר אמת ומי יכול רק לשכנע כך במילים יפות , את כל זה נראה גם בברכות וגם בחתימות, ולא נוותר על " שיעור ציור ". אתם יודעים לשחרור ולשעשוע.


  מסיבת סיום  – אז אחרי שעברנו שנה שלמה ביחד, מסיבת סיום לצוות מורים, עם הרבה צחוק ושעשוע , נשתחרר ונשמח , נראה את כתבי היד של המורים,אתם תכתבו, תציירו, תשרבטו ותחתמו ונגלה את הסודות הקטנים והגדולים, על כסף, חברות, אמון, משפחה, אהבה, זוגיות ואם אתם בעניין גם על המיניות... עוד ועוד והכל מכתב היד , סודות גרפולוגים. 


  מסיבת פורים   - מי מסתתר מאוחרי המסיכה?  מי מסתתר מאחורי החתימה? מי מסתתר מאוחרי כתב היד?  מסיבת פורים בנושא גרפולוגיה, עם ציורים משעשעים, חתימות משתנות, זיופים?  או רק "יצא לי ככה"? , שרבוטים מצחיקים, וכתב יד של כל אחד מהמורים? והכל באווירה פורימית, מצחיקה ומשעשעת? אז מי אמיץ ויחשוף את כתב ידו בחדר המורים? על אהבה וזוגיות דיברנו? ומה מצב המיניות והיצרים? תמיד מעניין, מי השועלה בכיתב? ומי רק מדבר הרבה אבל לא עושה? מי מלכת אסתר? ומי המן הרשע? מסיבת פורים בגרפולוגיה עם הרבה יצרים.

  ערב גיבוש לצוות המורים נועד לשחרר את המורים מהלחץ, ליצור תחושה של גיבוש וקרבה , תמיכה הדדית, כייף, שמח ועם ערך מוסף שנשאר גם אחרי ערב הגיבוש.

  יום המורה רעיונות יש בשפע , התאמת הקונספט מותאמת עבור המורים והמנהלים יחדיו בשיתוף מלא של כולם בלי יוצא מן הכלל, מתן דגש על אווירה מצחיקה ופתוחה, הרבה הומור ורגש וגיבוש חברתי עד אחרון המשתתפים בהפעלה ליום המורה ולצוות המורים כולו.


  מאיה הראל גרפולוגית לערב גיבוש למורים, עם נסיון של המון ערבי גיבוש לצוות המורים , תעביר לכם את הערב האולטימטבי. ערב גיבוש בנושא גרפולוגיה מצחיק , משעשע, מגבש, מעורר, מלהיב , מסקרן ועם איכות אינטלקטואלית.  אחרי סדנה בגרפולוגיה תרצו שהיא תבוא לסדנה נוספת.

  התקשרו עכשיו והזמינו ערב שיהיה במיוחד בשבילכם.  ערב צוות לחדר המורים עם הגרפולוגית מאיה הראל בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במנהל ציבורי.

  מאמנת אישית בהסמכת תו"ת-אלון גל.התקשרו עכשיו ושריינו מקום לערב מוצלח.

  לצפיה בסרטונים בנושא הפעלות לערבי צוות לחצו - כאן

  טואול - בניית אתרים