• למידע והזמנות צור קשר
  052-3868403  

  גרפולוגיה והנחיית סדנאות גיבוש

  מונה כניסות : 751982

  עדכונים אחרונים

    

  חוזרים לשיגרה גם אתם רוצים לשמוע על

  ההפעלות המדהימות לקיץ החם?   לדעת הכל על פי הכתב  !!!

  ניתוח כתב יד אישי ממוקד ישירות למייל או בשיחת זום/וואצאפ 
  במחיר מיוחד עד 48 שעות

  האירועים המדליקים של הקיץ!!!! 
  מסיבות רווקות,פעילות גיבוש,
  ימי הולדת וסדנאות
  במחירים מיוחדים
  לפרטים נוספים:
  052-3868403 מאיה
   
   
  1. דף הבית
  2. /
  3. ערבי גיבוש
  4. /
  5. ערב גיבוש למורים


  ערב גיבוש למורים-שוברים שיגרה 


  סדנאות לחדר המורים בנושא גרפולוגיה יכולות להיות תשובה מצויינות לערב גיבוש למורים  או ערב צוות למורים עם גרפולוגיה. פעילות למורים מעניינת , מאוד מסקרנת  איכותית, אינטלקטואלית וכמובן מלאת הומור, צחוק ושעשוע. הלא זה מה שאנחנו רוצים בערב גיבוש למורים או בפעילות לחדר המורים.אנחנו רוצים להשתחרר להנות לצחוק ויחד עם זאת לקבל ערך מוסף אינטלקטואלי ואיכותי . בערב גיבוש לצוות מורים בנושא גרפולוגיה עם גרפולוגית מיוחדת וייחודית, גרפולוגית שבאה מתוך מערכת החינוך,יודעת ומבינה את צרכיהם של המורים, מובטח לכם ערב גיבוש או יום כייף מיוחד במינו ומוצלח מאוד


  פעילות לחדר מורים


  ערב גיבוש למורים

  ערב גיבוש בגרפולוגיה חוויתי מגבש ומעורר. בעזרת כתבי היד ,הציורים והחתימות שלכם המורים נגלה מי מבינכם הוא בעל אופי של מנהיג שכדאי שיוביל את מערכת החינוך, למי כדאי לעשות הסבה ממקצוע ההוראה, מי כל היום מפנז וחולם בהקיץ, על מי לסמוך ממי להיזהר ומי על כוחו שומר? הכל הכל כתוב , וחתום בידי הגרפולוגית.

  פעילות למורים בחדר המורים
  לימי עיון , לכנסים, להשתלמויות , לרענון בין הישיבות הפדגוגיות, ואפילו לימי כייף למורים , פעילות למורים בגרפולוגיה בחדר המורים, השתתפות מלאה של כולם, מה אומרת הגרפולוגיה על כתבי היד של המורים, מה נגלה מכתבי היד של התלמידים, כיצד נראה סימני מצוקה בכתב היד של התלמידים ואז תדלק הנורה האדומה, כיצד נוכל לגלות זיופים והעתקות בכתבי היד, ונלמד כיצד לחזק את התלמידים וגם את המורים במערכת החינוך על ידי שינויים קלים בכתב היד. מעשיר מאוד ומומלץ !

  הפעלה לצוות הוראה
  פעילות לימי הערכות בבית הספר

  פעילות לגיבוש בימי הערכות בבית הספר, בעזרת הגרפולוגיה נעשה פעילות משחררת, מקרבת , מלמדת ומצחיקה על מנת לחדש אנרגיות לשנה החדשה  במערכת החינוך. מעין זריקת עידוד למורים בבית הספר.

  עם כתיבה של ברכות לשנה החדשה , נקבל בשמחה ונכיר את המורים החדשים, על ידי החתימות והציורים של צוות המורים, נראה איך נוכל לקרב ולגבש את הצוות, נראה מה מהחתימות מקדמת אותנו ולמי כדאי לשנות חתימה?  ניתן טיפים גרפולוגים על כתבי היד, אם נשנה את כתב היד מה יקרה? נראה איך נוכל לעזור אחד לשני לעבור עוד שנה מלאה חוויות, נלמד טיפים גרפולוגים כיצד לעזור לתלמידים לשנה טובה וחדשה.
  נשמח ונצחק הרבה עם ציורים ושרבוטים כשאחריהם כל הסודות הקטנים מתגלים.

  לפרטים נוספים לערב גרפולוגי איכותי

  מסיבת סיום שנה לצוות הוראה 

  אז אחרי שעברנו שנה שלמה ביחד, מסיבת סיום לצוות מורים הכי מגיע לכם, ערב גיבוש למורים עם הרבה צחוק ושעשוע , נשתחרר ונשמח , נראה את כתבי היד של המורים, אתם תכתבו מילים ומשפטים מסויימים, תציירו ציורים עם משמעות נסתרת, תשרבטו ותחתמו את חתימתכם ונגלה לכם את כל הסודות הקטנים והגדולים לאמיצים שבינכם נראה על פי הכתב  אם אנחנו נתקדם בעבודה ואם לא אז מה מעכב אותנו מבחינה תעסוקתית , נדבר על חברות ואמון, כמובן של המשפחה האם אנחנו אנשי משפחה או מעדיפים לתת יותר על העבודה עם הילדים אבל בבית הספר.

  ואיך אפשר בלי לדבר על אהבה, הזוגיות בכתב ידנו ואם אתם אמיצים ופתוחים אפשר לדבר קצת גם על המיניות... עוד ועוד והכל מכתב היד, סודות גרפולוגים הטמונים בכל אחד ואחד מאיתנו, כל הערב או ההפעלה מתאפיינת בהתאמה לאופי הצוות עםהרבה כבוד הדדי, רגישות, גיבוש שבו כולם משתתפים ואף מורה או מורה לא נשאר אדיש ולוקח חלק משמעותי בפעילות צוות, המטרה העיקרית של ההפעלה היא לשחרר להצחיק עד דמעות ולהשאיר אתכם המומים ממה שלא ידעתם על עצמכם כל חייכם.  


  הפעלה למסיבת פורים מדליקה 

  מי מסתתר מאוחרי המסיכה? מי מסתתר מאחורי החתימה? מי מסתתר מאוחרי כתב היד?  תחפושת לפורים בנושא גרפולוגיה ערב גיבוש למורים, עם ציורים משעשעים, חתימות משתנות, זיופים?  או רק "יצא לי ככה"? , שרבוטים מצחיקים, וכתב יד של כל אחד מהמורים? והכל באווירה פורימית,, מצחיקה ומשעשעת? אז מי אמיץ ויחשוף את כתב ידו בחדר המורים? על אהבה וזוגיות דיברנו? ומה מצב המיניות והיצרים? תמיד מעניין, מי השועלה בכיתב? ומי רק מדבר הרבה אבל לא עושה? מי מלכת אסתר? ומי המן הרשע? מסיבת פורים בגרפולוגיה עם הרבה יצרים.

  הפעלה למורים


  ערב צוות וערב גיבוש למורים עם הגרפולוגית מאיה הראל

  בעלת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במנהל ציבורי.

  מאמנת אישית בהסמכת תו"ת-אלון גל. התקשרו עכשיו ושריינו מקום לערב מוצלח

  לפרטים נוספים 

   

  קרא עוד: ערבי גיבוש למוריםמפעילה לערב נשים
   


  טואול - בניית אתרים