• למידע והזמנות צור קשר
  052-3868403  

  גרפולוגיה והנחיית סדנאות גיבוש

  מונה כניסות : 751960

  עדכונים אחרונים

    

  חוזרים לשיגרה גם אתם רוצים לשמוע על

  ההפעלות המדהימות לקיץ החם?   לדעת הכל על פי הכתב  !!!

  ניתוח כתב יד אישי ממוקד ישירות למייל או בשיחת זום/וואצאפ 
  במחיר מיוחד עד 48 שעות

  האירועים המדליקים של הקיץ!!!! 
  מסיבות רווקות,פעילות גיבוש,
  ימי הולדת וסדנאות
  במחירים מיוחדים
  לפרטים נוספים:
  052-3868403 מאיה
   
   
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע ושירותים בגרפולוגיה
  4. /
  5. אימות חתימות

  אימות חתימות  גרפולוגיה משפטית עוסקת בהשוואת כתבי יד , זיוף חתימות , אימות חתימות , זמני כתיבת המסמכים, זיהוי כתב שנכתב תחת לחץ נפשי ועוד.
  עבודת הגרפולוג המשפטי דומה לעבודת חוקר פרטי. על הגרפולוג להתחקות אחרי סימנים שונים לעיתים מזערים ונסתרים, ממש כמו בעבודת בילוש אחר הכתב.

    זיוף חתימות


  כידוע לכל אדם ישנה חתימה וישנו כתב יש שהם ייחודים לו, עם זאת ידועה העובדה שבאותו כתב יד ייתכנו שינויים קלים בעיקר בתקופות שונות בחיינו.
  כמו כן ידועה העובדה שחתימה לעולם לא תכתב בצורה זהה לחלוטין פעמייים או יותר, משום שלכל אדם ישנם סימנים שונים בניואנסים קטנים שמאפיינים רק את כתב ידו ולא משנה אם הוא כותב בזמנים שונים או באותו הזמן , כמו כן בחתימה יהיו ניואנסים קטנים ייחודיים רק לכותב עצמו ושוב לא משנה באיזה זמן יחתום.

  הניואנסים האלה שבכתב היד ובחתימה נעשים בצורה בלתי מודעת והם סימנים ייחודים לכתב היד שאי אפשר לזייף אותם. אם בכל זאת אנחנו רואים שתי חתימות זהות לחלוטין וכמובן שהגרפולוג המשפטי בודק אותן עם זכוכיות מגדלת שונות ומקרוסקופ דיגיטליובאמצעים נוספים לבדיקת זיוף חתימות או אז נוכל להסיק שיש כאן זיוף חתימות.

  אימות חתימות של מאיה הראל


  כאשר מתבקש גרפולוג משפטי לזהות זיוף חתימות או לחילופין אימות חתימות , הוא מתבקש בעצם להשוות סימנים בכתב היד שמופיעים על מסמך אחד שהוא המסמך שעליו חתימה שנויה במחלוקת או כתב שנוי במחלוקת, מול מסמכים שונים, שבהם כתבים נוספים וחתימות נוספות שנכתבו בידי אותו אדם.

  הבדיקה הגרפולוגית המשפטית נעשית בצורה טכנית במדידות והשוואות של סימני כתב היד ולא בניתוח אישיות.
  הסימנים הנבדקים בהשוואת כתבים ב זיוף חתימות או אימות חתימות, הם: איכות הקו, לחץ הכתיבה, גודל הכתב, זווית הכתיבה ,חיבורי אותיות, פרופורציות בין אותיות, שטף הכתיבה, מהירות ואיטיטת הכתב ובסימנים גרפיים ייחודיים לכותב.


  קרא עוד : גרפולוגיה , גרפולוגיה משפטית

  קרא עוד:
   הפעלות למסיבת רווקות

  טואול - בניית אתרים