• למידע והזמנות צור קשר
  052-3868403  

  גרפולוגיה והנחיית סדנאות גיבוש

  מונה כניסות : 751876

  עדכונים אחרונים

    

  חוזרים לשיגרה גם אתם רוצים לשמוע על

  ההפעלות המדהימות לקיץ החם?   לדעת הכל על פי הכתב  !!!

  ניתוח כתב יד אישי ממוקד ישירות למייל או בשיחת זום/וואצאפ 
  במחיר מיוחד עד 48 שעות

  האירועים המדליקים של הקיץ!!!! 
  מסיבות רווקות,פעילות גיבוש,
  ימי הולדת וסדנאות
  במחירים מיוחדים
  לפרטים נוספים:
  052-3868403 מאיה
   
   
  1. דף הבית
  2. /
  3. התאמה זוגית בכתב היד

   התאמה זוגית על פי כתב היד - 8 סימנים הכי חשובים בגרפולוגיה

  זוגיות על פי כתב יד


  מה זה התאמת זוגית בכתב? האם הגרפולוגיה יכולה לעזור לנו במציאת הזוגיות הנכונה לנו? כיצד נוכל בעזרת הגרפולוגיה לשפר את הזוגיות שאנו נמצאים בה?


  האם הגרפולוגיה יכולה לתת לי כלים להבין טוב יותר את בן זוגי, זוגיות, אהבת אמת, קשר רומנטי ומיני וסיכוי לחיים משותפים באושר?

  על שאלות אלו ואחרות אחשוף בפניכם במאמר זה. נתחיל בזה שאנחנו בני האדם יצורים מעניינים ומלאים לטוב ולרע. הזוגיות היא נפלאה אך גם מאוד מורכבת. מערכת יחסים בנויה מהרבה גורמים אשר בחלקם חיצוניים ויש להם השפעה כמו חינוך, נסיבות,נסיון חיים,השקפת עולם ועוד. וכן זוגיות בנויה גם בחלקה ממבנה האישיות של כל אחד מבני הזוג.

  הסטטיסטיקה מראה לנו שרק זוג אחד מתוך שלושה זוגות מצליח בקשר, אותו זוג ככל הנראה משכיל ומצליח להכניס לקשר הרבה אהבה , סבלנות, הערכה, כבוד, הבנה, הדדיות ושמחה. זוגות כאלה יצרו עבורם זוגיות אמיתית, שיתופית ומעצימה, זוגיות שגורמת להם לשמוח לחזור הביתה בסוף היום.

  בהמשך אחשוף את 8 טיפוסים שונים שקיימים במערכות יחסים ב התאמה זוגית על פי כתב היד ואגלה לכם  על פי הגרפולוגיה את תכונות האופי הבולטות ביותר בכל טיפוס וטיפוס, כך תוכלו לדעת טוב יותר מה מניע כל אחד מכם בקשר, מה גורם לכם או לבני/בנות זוגכם לפעול בצורה כזו או אחרת. ככל שתכירו טוב יותר ותבינו טוב יותר את עצמכם ואת בן/בת הזוג שלכם תוכלו ליצור קשר טוב יותר, מוצלח יותר, מבין יותר וכמובן אוהב יותר.

  ( חדש באתר: ניתוח כתב יד אישי ממוקד במחיר 500 ש"ח בלבד לפרטים לחצו כאן


  זוגיות בכתב היד

   8 הסימנים החשובים ביותר על פי כתב היד 

  לחודש הקרוב: ניתוח כתב יד אישי ממוקד ישירות למייל או בשיחה אישית במסנג'ר, וואצאפ וכו'
  ב 500 ש"ח בלבד (תשלום מראש ב paypal ) - לפרטים נוספים לחצו כאן

  הסימנים הבולטים ביותר אצל הגברים על פי כתב היד: 

  1. הגבר הראציונלי
   - טיפוס מעשי, הגיוני, אדם שקול רציני ומבוקר. חשוב לו תמיד להיות בשליטה בכל צעד ובכל תוכנית שתכנן, הוא לא אחד שיתפעל מאוד או יחצין רגשות וכמובן לא יאבד את העשתונות. הוא שכלתני ומאוד אינטיליגנטי, מתכנן צעדיו לטווח רחוק , אל תפתיעי אותו בהפתעות גדולות הוא לא אוהב הפתעות, ולא סיכונים, בזוגיות הוא מסור, נאמן ודואג למשפחתו.

  הסימנים הגרפולוגים בכתב היד: לרוב הכתב קטן, כתב יד מסודר, אחיד ומתון, מאורגן בפסקאות, קריא וברור, שולי ימין ישרים, זווית הכתיבה ישרה, המרווחים בין האותיות המילים והשורות אחיד וסדיר ,צורת הכתב זויתית עם מעט קערות.

  2. הגבר הערמומי - עם בן זוג כזה כמעט בלתי אפשרי להרגיש בטוח. אף פעם אי אפשר באמת לדעת מה קורה, ומה מצב המחוייבות שלו לקשר. הוא חמקמק וחלקלק בלשונו, הוא שרמנטי עם הרבה קסם אישי, יש לו כושר שכנוע והוא ישמיע לך מה שתרצי לשמוע ממנו. הוא יתן לבת זוגו את ההרגשה שאין מלבדה בעולם עבורו, אך למעשה זה לא באמת כך , קשה לו לאהוב באמת , הרגש שלו הפכפך לא כן ולא אמיתי והוא עלול לפגוע גם אם הוא לא מתכוון לכך.

  הסימנים הגרפולוגים בכתב היד: כתב היד לא ברור ולא קריא , מהיר מאוד, כתיב חוטי, כתב שטוח, אותיות מקופחות ודו משמעותיות.

  3. הגבר השתלטן - כשמו כן הוא – משתלט!  לעולם יחליט לבד ותמיד רק על דעת עצמו. הוא עקשן , לעולם יחשוב שהוא הצודק היחיד, אי אפשר להתווכח איתו , הנוכחות שלו מורגשת והדיבור שלו חזק , אוהב שיש לו קהל שישמע אותו , מעדיף חברת אנשים ולא בילוי אינטימי.

  הסימנים הגרפולוגים בכתב היד: כתב רחב, כתב גדול, לחץ חזק, צורת הכתב זוויתית, מתפרס על כל הדף, ללא שוליים, אזור תחתון ארוך, הפרשי אורך גדולים, רווח צר בין השורות, חתימה גדולה.

  4. הגבר המזלזל - אף אחד לא מעניין אותו חוץ מעצמו., אנשים אחרים לא באים בחשבון, התקשורת הבינאישית שלו לקויה הוא מזלזל, לא אכפת לו אם יבינו אותו או אפילו יש פעמים שהוא שואף להיות בלתי מובן , ידאג רק לעצמו, חי בעולם משלו, לא מתחשב , לא מבין או לא מקבל את כללי החברה.

  הסימנים הגרפולוגים בכתב היד: כתב לא קריא, לא מובן ולא ברור, נראה כאילו אין לו שליטה על כלי הכתיבה, אין הקפדה על כללי הכתיבה.

  הפעלה לצוות עובדים


  הסימנים הבולטים ביותר אצל הנשים על פי כתב היד: 

  1. הבחורה הביישנית - הביישנית והמופנמת, מאוד רגישה, זקוקה להרבה סבלנות ועדינות מהסביבה בכלל ומבן הזוג בפרט , שמה לב לפרטים, יודעת להעריך  כל מחווה שעושים עבורה, גם פרח קטן מהגינה השכונתית ישמח אותה מאוד, מעדיפה בילויים שקטים ואינטימים או עם מעט חברים, בבית בשקט.

  הסימנים הגרפולוגים בכתב היד: כתב קריא, לרוב קטן,כתב עגול,הרבה קערות וקמרונים,סימני פיסוק,לחץ חלש עד בינוני,שולי ראש רחבים.

  2. הבחורה הביקורתית - תמיד היא תמצא על מה להתלונן, להעיר, לבקר, שום דבר לא מספיק טוב בעיניה,קשה מאוד לרצות אותה, קשה לשכנע אותה או להראות לה דעות שונות משלה , היא עקשנית, חסרת שמחת חיים, פסימית,תמיד תתלונן שהכל לא טוב והכל באשמתך,"תבדוק את הדשא של השכנים, אולי תלמד מהם..."

  הסימנים הגרפולוגים בכתב היד: כתב פרוד אין בו חיבורים בכלל, צורת הכתב זוויתית וקמורה, כתב איטי , מסודר,קריא ונוקשה, זווית אחידה ונוקשה אין גמישות בכתב, הלחץ חזק.

  3. הבחורה הרומנטית - מתוקה טובת לב, רגשנית , הרבה פעמים גם חושנית, רוצה לרצות את בן הזוג,משקיע המון בקשר, הרבה מחוות רומנטיות,מאוד  יצירתית בזוגיות שלה,בן הזוג שלה יעמוד בראש סדר העדיפויות.

  הסימנים הגרפולוגים בכתב היד: קו חם קטיפתי וחושני,הרבה סימני פיסוק, נמצא צורות של "לב" בכתב היד , אזור אמצעי מלא ועגול,שורות קצת עולול, וקצת מקפצות.

  4. הבחורה האימפולסיבית - מתלהבת בקלות, סף הגירוי שלה נמוך,דינמית, בדרך כלל רעשנית,זקוקה לריגושים תמידיים, היא חסרת מנוחה המזג שלה סוער,זקוקה להרבה חיי חברה, לתשומת לב מרובה ואפילו לדרמות בשביל להרגיש שהיא חיה או שהזוגיות שלה חיה, יכולה להיות שלוחת רסן , היאא תגיד כל מה שעולה בדעתה להגיד,קשה לצפות את התנהגותה, היא יכולה לעבור במהירות מהתמסרות ונתינה עצומה לכעס ותוקפנות עד כדי שנאה.
  קשה לה להתחייב אך כשכבר הצלחת להביא אותה לכך שהיא מתחייבת לך ורוצה בזה היא כל כולה תהיה שם(בתנאי שתשמור איתה על מתח חי) היא בעצמה מאוד רגישה ופגיעה וזקוקה מבן הזוג שלה למסירות ולהערצה, הוא צריך שיהיה לו הרבה הבנה ואורך רוח.

  הסימנים הגרפולוגים בכתב היד: כתב מהיר דינמי וסוער, גדול ורחב, כתב מתפרס ומשתלט , לא עקבי, משתנה,ארגון לא אחיד,שולי סיום נעדרים שולי ימין רחבים או מתרחבים, לחץ תנודי ומשתנה.

  אבחון גרפולוגי אישי וזוגי


  הערות חשובות בנושא התאמת זוגיות על פי כתב היד


  *חשוב לציין כי אין טיפוס טהור כולנו טיפוסים מורכבים. ככל שהכותב מתקרב לטיפוס מובהק יהיו לו יותר סימנים מתאימים, וזה יהיה הטיפוס הדומיננטי באישיותו, אך יהיו בו גם מאפיינים מטיוסים אחרים.

  *הטיפוסים שמפורטים במאמר בנושא הזוגיות מתאימים גם לגברים וגם לנשים, ורק לשם המאמר והעניין הפרדתי ותייגתי אותם לגברים ונשים. כמובן שאפשר לקרוא כל אחד מהם ולייחס אותו גם לזכר וגם לנקבה.

  *אבחון גרפולוגי מורכב ממאות סימנים ,תתי סימנים, הצטלבויות וטיפוסים שונים ואין לאבחן על פי סימן אחד או סימן בודד את אישיות הכותב.

  *ניתן לבדוק התאמת זוגיות על פי מחשבון התאמה זוגית 

   

  למאמרים נוספים בתחום הגרפולוגיה וציורי ילדים - לחץ כאן
  קרא עוד:   ערבי גיבוש הפעלות למסיבת רווקות,  סרטי תדמיתמפעילה למסיבת רווקות          

                      


  טואול - בניית אתרים