• למידע והזמנות צור קשר
  052-3868403  

  גרפולוגיה והנחיית סדנאות גיבוש

  מונה כניסות : 751992

  עדכונים אחרונים

    

  חוזרים לשיגרה גם אתם רוצים לשמוע על

  ההפעלות המדהימות לקיץ החם?   לדעת הכל על פי הכתב  !!!

  ניתוח כתב יד אישי ממוקד ישירות למייל או בשיחת זום/וואצאפ 
  במחיר מיוחד עד 48 שעות

  האירועים המדליקים של הקיץ!!!! 
  מסיבות רווקות,פעילות גיבוש,
  ימי הולדת וסדנאות
  במחירים מיוחדים
  לפרטים נוספים:
  052-3868403 מאיה
   
   
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע ושירותים בגרפולוגיה
  4. /
  5. אבחון מטפלות וגננות

  אבחון מטפלות וגננות

  לאחרונה אנחנו נחשפים למקרים של התעללות ואלימות בחסרי ישע, ילדים או מבוגרים בידי המטפל או המטפלת שלהם, או אפילו גגנת או סייעת אלימה. כדי לבחור את המועמדת לעבודה או שתפקיד מסויים חשוב מאוד לאבחן אותם בבדיקה גרפולוגית שעלותה 400 ש"ח בלבד   באבחון כתב יד   בו יבחנו כל הפרמטרים העיקריים לתפקיד, לא כל מועמדת יכולה להיות גננת או סייעת לגן, ישנם קריטריונים ספציפיים שמתאימים כמו:

    כישורים ניהוליים(לגננות)- הצורך לנהל ולהוביל קבוצות 

    אחריות אישית וקבוצתית -יכולת 

    יצירתיות וחשיבה מגוונת מחוץ לקופסה - כישרון בלאלתר בהתאם למצב 

    גישה טיבעית לילדים ולתינוקות -התמודדות במצבי לחץ

    יכולת לעבודה בצוות  ושיתוף פעולה - יחסי אנוש מעולים

  אנחנו מפקידים את היקר לנו מכל בידי אדם זר מכניסים הביתה את אותו אדם ורוצים להיות סמוכים ובטוחים שהוא/היא ידאג, ישמור ויגן על יקירנו ושלא חלילה ניפול לידיו של אדם אכזר ומסוכן, או כשאנחנו שולחים את ילדנו לגן, אין לנו שום דרך לדעת מה קורה והאם ילדינו נמצאים בידיים טובות.

  הבעיה מתחילה כאשר אותה מטפלת יודעת לענות לנו על מה שאנחנו רוצים לשמוע, ייתכן שהיא כבר מיומנת בראיונות עבודה ואולי היא אף מצליחה להסתיר תכונות אופי בעייתיות כי יש לה יכולת משחק או הסתרה והיא ניראית אמינה ולעיתים גם המלצות לא יראו לנו את כל האמת.

  כמובן כשמדובר בסייעת או מטפלת, תזמנו את המטפלת לראיון בבית ותשאלו אותה הרבה שאלות, נתרשם ממנה התרשמות ראשונית על מנת לקבל תמונה על אופיה ולעמוד על טיבה עוד לפני האבחון הגרפולוגי.  אבחון סייעות וגננות לגן- התאמה על פי אבחון גרפולוגי למטפלות - מאיה הראל גרפולוגית מוסמכת
  מבחני התאמה לתפקיד גננת או סייעת בגן- כלי חשוב לבחינת אופי המועמד והתאמתו לתפקיד

  הגרפולוגיה ככלי עזר לאבחון מטפלות וסייעות

  הגרפולוגיה ככלי אבחוני משקף את כל התת מודע ומגיע לרבדים העמוקים ביותר של האישיות, מצביע לנו על תכונות אופי שקיימות אצל המועמד או המועמדת כאלה שיכולות להוות איום על ילדנו, על יקירנו ובכלל על החשובים לנו מכל.
  כמו למשל תכונות של חוסר אמינות, נטייה לאלימות והתנהגויות לא צפויות אחרות.

  מאידך, נרצה לבדוק תכונות אופי רצויות באדם שאמור לשמור על ילדנו, כמו התמדה, שגרה ויציבות, חום, רוך, מסירות, קבלה ואמפתיה, אהבה ורגישות, אישיות מגובשת ויציבה, יכולת של סדר וארגון, יכולת לקבל מרות, יכולת התמודדות עם מצבי לחץ, כישורי חשיבה והגיון ועוד.
  לעסקים וגני ילדים מומלץ לבדוק את הסייעות או הגננות לא רק בראיון אישי בלבד, אלא בבדיקה גרפולוגית ואבחון להתאמה, מאחר וזהו עניין רציני ורגיש ויש לקחת אותו בכובד ראש ובאחריות ורצינות ממעלה ראשונה. 

  באמצעות הגרפולוגיה ניתן לגלות אלימות, מצבים נפשיים, התמודדות במצבי לחץ,
  ועוד תחומי אופי שונים שלא ניתן לראותם בראיון אישי, כדאי לנו לפנות למאבחן, גרפולוג/גרפולוגית , בעל ניסיון בתחום שיוכל לומר לכם האם נשקפת סכנה מאותו מועמד לתפקיד ולהדליק לנו נורה אדומה מבעוד מועד.

  גם כשמדובר בסייעת לגן או מטפלת לגן, נזמן את המועמדת לראיון לתחום או לתפקיד שהיא מועמדת 
   


  תפקיד האבחון וניתוח הכתב הינו לתת מענה הולם לקבלת תמונה מלאה אודות המטפל או המטפלת, הגננת או הסייעת  ולתת לכם לישון בראש שקט ולהמשיך את שגרת חייכם ללא חששות ולבטים.

  טואול - בניית אתרים